Anneler Günü Hediye Önerileri

Altın Takılar

Anne sevgisi dünya üzerinde başka hiçbir sevgiyle kıyaslanamayacak özel ve farklı bir sevgidir. Annelerimizin bizi hissettikleri ilk andan itibaren bizler her koşulda sevdi, kucakladı.

Annelerimiz dünyaya gözlerimizi açtığımız bebeklik yıllarımızdan, gençlik yıllarımıza kadar karşılıksız olarak hep bizi kolladı ve destekledi.

Anne sevgimizi en derinden hissettiğimiz günlerden biri de Anneler Günü. Her mayıs ayının 2. haftasının pazar günü kutlanan Anneler günü 2021 yılında 9 Mayıs'ta kutlayacağız.

Her ne kadar Annelerimize onları sevdiğimizi göstermek ve hediye almak için özel bir günü beklemek gerekmese de Annelerimiz için özel bir anlamı olan Anneler Gününde onları mutlu etmek hepimizin arzusu.

Henüz Anneler gününde Annenize ne hediye edeceğinize karar vermemiş olabilirsiniz. Ancak bu işi son ana bırakarak karmaşa içinde kalmamanız için sizlere Annenizi özel hissettirecek bazı hediye önerilerimizi sunuyoruz.

Her sene bu özel gün için bütün mağazalarda farklı farklı kampanyalar düzenlenmekte ama siz annenize bu sıradanlaşmış hediyeler yerine, Annenize kendisini özel ve değerli hissettirecek el yapımı, özgün ve kaliteli hediyeler alabilirsiniz.

İşte Anneler Günü'nde annenizi özel hissettirecek hediyeler...

Anne&Çocuk Temalı Kolye

Hamile olan veya yeni doğum yapan annelerimiz için tasarlanan anne&bebek temalı kolyelerimiz en çok tercih edilen kolyelerden bir tanesi. Bu şık ve anlamlı tasarıma sahip altın kolyeleri çok uygun fiyata Sahare Kuyumculuk'ta bulabilirsiniz.

Takı Seti

Çocukları için gece gündüz çalışan annelerimiz her şeyin en özeline layık. Anneler gününe özel olarak üretilen değerli taşlarla süslenmiş el işçilikli takı setleri ile Annenize unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Kolye, küpe, yüzük ve bileklikten oluşan setlerimiz, üstündeki değerli taşlarla özel gün ve gecelerde annenizin zarafet ve şıklığını artıracaktır.

El İşçilikli Bileklikler

Son yıllarda Anneler Günü hediyeleri arasında günlük kullanımdan ziyade özel gün ve geceler için olan takılar revaçta. Siz de dilerseniz farklı işleme ve modeller tamamı el işçilikli, 925 ayar altın bilekliklerimize göz atabilir beğendiğiniz annenize hediye ederek onu mutlu edebilirsiniz.